Jeśli jesteś zdrowy, dbaj o siebie
Polecam aloesowe produkty FLP
FBO Jadwiga Bartosz ID 480000009898

Infolinia:
48 801 011 396
Olejek eteryczny Cytryna kliknij aby powiększyć zdjęcie

Olejek eteryczny Cytryna

0 (0)
Dostępność Chwilowy brak
Cena 58,00
Kod produktu 507
 • Opakowanie 15 ml
 • Wysyłka 24 godziny
 • Forever Living Products
 • Forever Olejek Eteryczny Cytryna

  Najczystszy naturalny olejek cytrynowy, uprawiany i zbierany w USA.

Forever Essential Oils Lemon

Forever Essential Oils pozyskiwane są z najwyższej jakości składników. Wybierając miejsca, z których pochodzą rośliny, owoce i zioła, bierzemy pod uwagę mineralny skład gleby, warunki klimatyczne i zrównoważony rozwój, niezakłócający równowagi ekologicznej. Po zbiorze, olejki eteryczne ekstrahowane są ze starannie wyselekcjonowanych upraw, głównie metodą destylacji z użyciem pary wodnej oraz tłoczenia na zimno. Część rośliny, z której pozyskiwany jest olejek eteryczny i metoda ekstrakcji dopasowane są do konkretnego olejku.

Dla zapewnienia najwyższej jakości, każda partia olejku eterycznego Forever przechodzi staranną ocenę. Zespół doświadczonych specjalistów w zakresie uprawy i wytwarzania olejków eterycznych śledzi cały proces produkcyjny - od zbioru roślin po destylację produktów końcowych. Na każdym etapie olejki, dla potwierdzenia ich jakości, poddawane są testom organoleptycznym i innym weryfikującymi ich fizyczne cechy charakterystyczne. Dodatkowo, prowadzone są analizy laboratoryjne z wykorzystaniem chromatografii gazowej i spektrometrii masowej, potwierdzające obecność substancji aktywnych w olejkach. Tak staranny proces kontroli i weryfikacji pomaga upewnić się, że każda partia olejków eterycznych spełnia surowe wymogi jakościowe Forever.

Forever Living dostarcza najczystszego, naturalnego olejku cytrynowego dla wigoru i energii. Cytryna od wieków ceniona jest na całym świecie za swój odświeżający aromat oraz właściwości oczyszczające i upiększające.

Uprawiane w USA cytryny są ręcznie zbierane i starannie pielęgnowane, aż do osiągnięcia idealnej dojrzałości. Wtedy stają się bardziej soczyste i można z nich uzyskać najwyższej jakości olejek eteryczny.

Zastosowanie:
 • Działa antydepresyjnie.
 • Działa pobudzająco.
 • Działa tonizująco i ściągająco.
 • Działa antyreumatycznie i przeciwbólowo. Aromaterapia, która pobudza umysł.
Składniki:
Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Limonene, Citral, Linalool.
Forever Essential Oils Lemon - 100% czystości, 100% mocy.

Sposób użycia:
Rozpuścić 2-4 krople olejku w wodzie, olejku nośnikowym lub emulsji, do użycia miejscowego lub aromatycznego.

Ostrzeżenie:
Naturalne olejki eteryczne są wysokokoncentrowane i powinny być starannie przechowywane. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W postaci nierozcieńczonej nie nakładać bezpośrednio na skórę. Unikać kontaktu z oczami i innymi wrażliwymi partiami cała. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią oraz osoby przyjmujące na stałe leki / chore przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Nie stosować u małych dzieci. w przypadku podrażnienia, zaprzestać używania. Nie używać, gdy nowy produkt ma uszkodzone zabezpieczenie pod nakrętką.

Najlepiej zużyć przed końcem: data (EXP) na opakowaniu.


Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.eVera.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.
Zastosowanie:
 • Działa antydepresyjnie.
 • Działa pobudzająco.
 • Działa tonizująco i ściągająco.
 • Działa antyreumatycznie i przeciwbólowo. Aromaterapia, która pobudza umysł.

Składniki:
Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Limonene, Citral, Linalool.
Forever Essential Oils Lemon - 100% czystości, 100% mocy.

Recenzje produktu

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

Dodaj recenzję

Olejek eteryczny Cytryna

Zapytaj o przedmiot

Olejek eteryczny Cytryna