To jest prywatna strona Niezależnego
Przedsiębiorcy Forever (Forever Business Owner)
Jadwiga Bartosz, nr FBO 480-000-009-898
Oficjalna strona FLP Forever Living ProductsMaseczka odżywczo-stymulująca FDJ kliknij aby powiększyć zdjęcie

Maseczka odżywczo-stymulująca FDJ

0 (0)

Cena zestawu 196,00

Możesz wybrać jeszcze 1 pozycję.

Wybrałeś maksymalną liczbę pozycji.

Dostępność Chwilowo wstrzymana sprzedaż
Cena 196,00
Kod produktu 4552
 • Wysyłka 48 godzin
 • Opakowanie 2 produkty
 • Forever Living Products
 • Dwuskładnikowa maseczka, element zestawu Aloe Fleur de Jouvence

  Głównym czynnikiem maseczki FDJ jest czysty, naturalnie stabilizowany miąższ z aloesu, zawarty w Aktywatorze Aloesowym. Drugim, niezbędnym składnikiem maseczki jest Nośnik Pudrowy Maseczki. Starannie dobrane proporcje albuminy z jaj kurzych i maltodekstryny zapewniają po zmieszaniu z sokiem aloesowym efekt ściągający i pojędrniający. Glinka kaolinowa absorbuje nadmiar tłuszczu z porów skóry, żywokost działa dodatkowo ściągająco, a rumianek łagodząco. Jest to maseczka do liftingu - czyli "podciągnięcia" tkanek podtrzymujących mięśnie twarzy, pojędrnienia i wygładzenia skóry oraz poprawienia owalu twarzy.

Dwuskładnikowa maseczka, element zestawu Aloe Fleur de Jouvence

Niezwykle drobny puder Nośnika Pudrowego Maseczki (uwaga na pylenie przy otwieraniu pudełeczka!) przeznaczony jedynie do użycia wespół z Aktywatorem Aloesowym.

Starannie dobrane proporcje albuminy z jaj kurzych i maltodekstryny zapewniają po zmieszaniu z sokiem aloesowym efekt ściągający i pojędrniający. Delikatna glinka kaolinowa absorbuje nadmiar tłuszczu z porów skóry. Żywokost działa dodatkowo ściągająco, a rumianek łagodząco. Mięśnie i włókna kolagenowe, które stanowią rusztowanie naszej twarzy zostają w ten sposób poddane specyficznej gimnastyce stymulującej je do sprawniejszego działania.

Maseczka Odżywczo-Stymulująca jako element Aloesowego Programu Kompleksowej Pielęgnacji Cery powoduje ujędrnianie i "podciąganie" skóry twarzy, co sprawia, że stopniowo przestajemy się bać upływającego czasu.

Zastosowanie:
 • Przyspiesza proces regeneracji skóry, usprawniając jej naturalne funkcje tkankowe
 • Ożywia krążenie podskórne, dotlenia i głęboko oczyszcza naskórek
 • Działa ściągająco na pory skóry
 • Stymuluje tkankę podskórną do sprawniejszego wytwarzania kolagenu
 • Stosowana regularnie ma wybitne właściwości liftingujące
 • Stanowi znakomity wstęp do zabiegów odżywiających cerę

Sposób użycia:
Tuż przed nałożeniem maseczki należy zmieszać Nośnik Pudrowy Maseczki (np. łyżeczka) z Aktywatorem Aloesowym, który dodajemy do proszku po kropelce. Gęstość uzyskanej mieszaniny powinna zależeć od rodzaju cery. Inna jest konsystencja maseczki dla cery suchej, jeszcze inna dla normalnej, mieszanej lub tłustej. Również czas trzymania maseczki na twarzy bywa różny, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.

Proponuje się zachowanie następujących proporcji:
Rodzaj cery Proporcje
Nośnik pudrowy : Aktywator
Czas trwania maseczki
sucha 1 : 1.5 15 min
normalna 1 : 1 20-30 min
tłusta 1.5 : 1 30 min

Przy cerze mieszanej (tłusta środkowa część twarzy i sucha po bokach) zaleca się przyrządzenie najpierw gęstszej maseczki i nałożenie na nos, środkową część czoła i podbródek, a następnie po rozcieńczeniu zawiesiny Aktywatorem naniesienie jej na resztę twarzy.

Maseczkę nanosimy na twarz zawsze po upewnieniu się, że wszystkie grudki Nośnika Pudrowego zostały już dokładnie rozprowadzone. Nakładać pędzelkiem maseczkę na twarz i szyję. Nałożona warstwa powinna być równa i cienka. Staramy się prowadzić pędzelek raz koło razu, zaczynając od nasady szyi ruchami do góry i na boki sięgając aż za uszy, potem w ten sam sposób nakładamy maseczkę na twarz i czoło - po samą linię włosów.

Umiejętność relaksu jest bardzo ważna, jeśli chce się mieć naprawdę piękną cerę! Po nałożeniu maseczki należy więc położyć się wygodnie i spokojnie czekać, aż maseczka wyschnie (jednak nie dłużej niż czas podany w tabelce), unikać ruchów mięśniami twarzy. Trzeba się położyć na plecach, gdyż właśnie wtedy wszystkie procesy ujędrniania, oczyszczania i stymulacji przebiegają w tkankach skóry najsprawniej.

Po odpowiednim czasie usuwamy maseczkę, zwilżając ją najpierw mokrym ręcznikiem (na ciepło), a następnie delikatnie zmywając ciepłą wodą. Na koniec pozostałość maseczki usuwamy wacikiem nasączonym tonikiem.

Uwaga: Po nałożeniu maseczki mogą być odczuwane lekkie skurcze mięśni twarzy lub sporadyczne, delikatne swędzenie. W takim przypadku należy dane miejsce przycisnąć kilkakrotnie koniuszkiem palca. Nie pocierać ani nie drapać.


Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.eVera.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.
Zastosowanie:
 • Przyspiesza proces regeneracji skóry, usprawniając jej naturalne funkcje tkankowe
 • Ożywia krążenie podskórne, dotlenia i głęboko oczyszcza naskórek
 • Działa ściągająco na pory skóry
 • Stymuluje tkankę podskórną do sprawniejszego wytwarzania kolagenu
 • Stosowana regularnie ma wybitne właściwości liftingujące
 • Stanowi znakomity wstęp do zabiegów odżywiających cerę

Recenzje produktu

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

Dodaj recenzję

Maseczka odżywczo-stymulująca FDJ

Zapytaj o przedmiot

Maseczka odżywczo-stymulująca FDJ