Likwidacja sklepu we wrześniu 2023, Obniżka 30% - 50%

To jest prywatna strona Niezależnego
Przedsiębiorcy Forever (Forever Business Owner)
Jadwiga Bartosz, nr FBO 480-000-009-898
Oficjalna strona FLP Forever Living ProductsForever Arctic-Sea - suplement diety kliknij aby powiększyć zdjęcie

Forever Arctic-Sea - suplement diety

0 (0)
Promocja
Dostępność W sprzedaży
Cena 155,00 108,50
Kod produktu 376
 • Wysyłka 24 godziny
 • Opakowanie 120 kapsułek
 • Forever Living Products
 • Kapsułki zawierające tłuszcze wielonienasycone omega-3 z olejów ryb, kalmarów oraz oliwy z oliwek - 1 sztuka, data ważności 01/2025

  Jest to zdrowa dieta śródziemnomorska w kapsułce! Najważniejszym składnikiem tego bezcennego środka suplementacyjnego są kwas DHA oleju z kalmarów, olej rybi Omega-3 i oliwa z oliwek o wysokiej zawartości kwasu oleinowego. Jest to unikalna, ekskluzywna mieszanka Forever Living, która nie tylko dostarcza 33% więcej DHA dzienie, ale tworzy równowagę między kwasami DHA i EPA, dla optymalnego zdrowia i samopoczucia.

Forever Arctic-Sea - suplement diety

Nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 występują głównie w mięsie ryb łowionych w zimnych wodach morskich. Naukowcy długo zastanawiali się, dlaczego mieszkańcy niektórych rejonów (np. Wysp Japońskich lub Grenlandii), gdzie podstawę diety stanowią ryby i wszelkie owoce morza, o wiele rzadziej niż ludzie w innych częściach naszego globu ulegają zawałom serca, udarom mózgu, zapadają na nadciśnienie oraz inne choroby związane z układem krążenia. Późniejsze badania dowiodły, że są również mniej podatni na cukrzycę, a nawet na wiele typów nowotworów!

Według danych Ministerstwa Zdrowia 'choroby krążenia są istotnym problemem w Polsce, stanowią najczęstszą przyczynę zgonów (np. 2006 r. -168.532 osoby, 2007 r. - 171.372 osoby) łącznie około połowę zgonów, tj. ok. 48% i są jednym z powodów inwalidztwa' (cytat z: http://www.mz.gov.pl/wwwmz/).

Jak wspierać funkcjonowanie układu krążenia i poprawić zdrowie swojego serca? Lekarze zalecają między innymi: aktywność fizyczną i gimnastykę, dietę bogatą w warzywa i owoce, niepalenie tytoniu, ograniczenie alkoholu do bardzo niewielkich ilości. Dodatkowo możesz uzupełnić swoją dietę suplementem Forever Arctic-Sea o unikalnej formule składającej się z nienasyconych kwasów tłuszczowych. Produkt zawiera składniki, które znane są ze swojego dobroczynnego wpływu na zdrowie serca, funkcjonowanie mózgu i zdrowie oczu. Skoro mowa o sercu, to zarówno lekarze jak i dietetycy zgadzają się do pozytywnego znaczenia kwasów Omega-3. To Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe NNKT, które powinny być istotną częścią naszej diety, ponieważ organizm nie jest w stanie sam ich wyprodukować.

W 2011 roku American Heart Association po raz pierwszy wydało zalecenia dotyczące spożycia zawartych w rybach oraz olejach z ryb i owoców morza kwasów Omega-3 - EPA i DHA w celu wsparcia zdrowia serca. Również Światowa Organizacja Zdrowia rekomenduje ich spożywanie, by wspierać układ krwionośny. W ciągu ostatnich lat także Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) opublikował pozytywne opinie odnośnie korzyści dla zdrowia wynikających ze spożycia kwasów Omega-3, nawet u niemowląt i płodu. W sumie opublikowanych zostało ponad 100 000 badań naukowych, poświęconych zdrowotnym korzyściom ryb i olejów rybich.

Forever Arctic-Sea to prawdziwy skarb żywieniowy, wydobyty z lodowych głębin mórz arktycznych, gdzie nie dotarły jeszcze zanieczyszczenia cywilizacyjne. Któż z nas, żyjących w świecie hamburgerów, parówek i gotowych potraw z kuchenki mikrofalowej, pamięta o tym, do czego już od dawna nawołują dietetycy - żeby choć dwa razy w tygodniu zjeść "coś z ryb", nie tyle dla smaku, ile dla zdrowia?

I kogo z nas nie zainteresuje dowiedziony już bezspornie fakt, że nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 z mięsa morskich ryb zimnowodnych są niezbędne dla tych osób, które mają na sumieniu zbyt dużą ilość w diecie tłuszczów nasyconych pochodzenia zwierzęcego.

Kwas DHA Omega-3 jest naturalnie obecny w organizmie - w największych ilościach w mózgu, oczach i sercu. Tak jak wapń jest niezbędny dla silnych kości, DHA przyczynia się do tego, że komórki w mózgu, siatkówce, sercu i innych częściach układu nerwowego rozwijają się i funkcjonują prawidłowo na każdym etapie życia. Co więcej, spożycie DHA łączy się ze zmniejszonym ryzykiem starczej demencji. Takiego związku nie wykazano w stosunku do żadnego innego kwasu tłuszczowego.

2 kapsułki Forever Arctic-Sea zwierają optymalną ilość EPA i DHA. Nie musimy przenosić się do Japonii ani żyć wśród Eskimosów, bylebyśmy tylko pamiętali o tym, aby nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 - DHA i EPA stały się odtąd stałym elementem naszej diety! Poręczne opakowanie Forever Arctic-Sea bardzo nam w tym pomaga, bo można mieć je ze sobą nawet wtedy, gdy jesteśmy poza domem. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA lub 250 mg EPA i DHA dziennie.

Zastosowanie:
 • Poprawia zawartość we krwi "dobrego" cholesterolu HDL w stosunku do "złego" LDL
 • Wspiera prawidłowe funkcjonowanie stawów
 • Wpływa dobroczynnie na skórę i włosy
Składniki:
Olej rybi, olej z kalmarów, żelatyna, oliwa z oliwek, substancja utrzymująca wilgoć - glicerol, naturalny aromat cytrynowy, naturalny aromat z limetki, witamina E (D-alfa-tokoferol).

Zawartość składników w porcji dziennej2 kapsułki3 kapsułki
Kwas eikozapentaenowy (EPA)200 mg300 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA)200 mg300 mg
Kwas oleinowy z oliwek100 mg150 mg

Sposób użycia:
Profilaktyka - 1,2 lub 3 kapsułki dziennie. Kapsułki należy połykać w czasie posiłków.
Kobiety ciężarne i karmiące powinny zasięgnąć konsultacji lekarskiej przed spożyciem produktu.

Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem.
Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.eVera.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.
Zastosowanie:
 • Poprawia zawartość we krwi "dobrego" cholesterolu HDL w stosunku do "złego" LDL
 • Wspiera prawidłowe funkcjonowanie stawów
 • Wpływa dobroczynnie na skórę i włosy

Składniki:
Olej rybi, olej z kalmarów, żelatyna, oliwa z oliwek, glicerol - stabilizator, woda, naturalny aromat cytrynowy, naturalny aromat z limetki, alfa-tokoferol -przeciwutleniacz.

Zawartość składników w porcji dziennej2 kapsułki3 kapsułki
Kwas eikozapentaenowy (EPA)200 mg300 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA)200 mg300 mg
Kwas oleinowy z oliwek100 mg150 mg

Recenzje produktu

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

Dodaj recenzję

Forever Arctic-Sea - suplement diety

Zapytaj o przedmiot

Forever Arctic-Sea - suplement diety