To jest prywatna strona Niezależnego
Przedsiębiorcy Forever (Forever Business Owner)
Jadwiga Bartosz, nr FBO 480-000-009-898
Oficjalna strona FLP Forever Living ProductsAloesowy dezodorant w sztyfcie kliknij aby powiększyć zdjęcie

Aloesowy dezodorant w sztyfcie

2,5 (13)
Dostępność W sprzedaży
Cena 40,00
Kod produktu 067
 • Wysyłka 24 godziny
 • Opakowanie 92 g
 • Forever Living Products
 • Aloesowy dezodorant w sztyfcie

  Niezwykle skuteczny aloesowy dezodorant w sztyfcie, który nie zawiera żadnych chemicznych środków przeciwpotowych. Nie hamuje naturalnego wydzielania potu, natomiast dzięki naturalnym właściwościom miąższu z aloesu zapobiega powstawaniu przykrego zapachu. Aloe Ever-Shield Dezodorant to świeżość gwarantowana przez cały dzień i o każdej porze roku! Nie powoduje podrażnień, nie plami ubrania i nie jest przesadnie perfumowany.
  Bardzo wydajny, wystarczy na kilka miesięcy.

Aloe Ever-Shield

Afrykańscy myśliwi, aby móc podejść zwierzynę, od wieków nacierają całe ciało sokiem z liści aloesu! Roślina ta ma unikalne właściwości zapobiegające powstawaniu zapachu ludzkiego potu. Czysty miąższ z aloesu naniesiony na odpowiedni, nieaktywny nośnik, to po prostu najbardziej naturalny dezodorant świata - Aloe Ever-Shield!

Czysty miąższ z aloesu ma tak silne właściwości bakteriostatyczne, że można byłoby używać go co dzień do pielęgnacji całego ciała, jako niezwykle skutecznego środka higieny osobistej. Składniki miąższu Aloe Vera potrafią bowiem regulować tzw. mikroflorę skórną. Sam pot jest bezwonny, a nieprzyjemne i nietolerowane w cywilizowanym świecie zapachy ludzkiej skóry powstają dopiero przy współudziale bakterii zamieszkujących na naszej skórze. Miąższ z aloesu w sposób naturalny reguluje te procesy, zapobiegając nadmiernemu namnażaniu się bakterii zwłaszcza w miejscach, gdzie gruczołów potowych jest więcej.

Wiele dostępnych na rynku dezodorantów zawiera sole aluminium, które zapobiegają wydzielaniu się potu, zapewniając w ten sposób wrażenie świeżości. Długotrwałe używanie takich preparatów powoduje, że w naszym ciele może gromadzić się nadmierna ilość aluminium. Metal ten ma zdolność do kumulowania się w niektórych miejscach w organizmie człowieka (kora mózgowa, kości, węzły chłonne), gdzie objawia swe toksyczne działanie. Dezodorant Ever-Shield NIE zawiera aluminium.

Dezodorant Ever-Shield znakomicie wywiązuje się ze swojej roli, gdyż miąższ z aloesu został w nim osadzony na obojętnym dla skóry stałym nośniku, który zatrzymując się na jej powierzchni przedłuża kontakt składników aloesu ze skórą, zwiększając efektywność ich działania bakteriostatycznego.

Dezodorant działa wyjątkowo długo i skutecznie. Nie powoduje podrażnień i nie plami ubrania. Nie jest przesadnie perfumowany. Ma bardzo subtelny zapach, który harmonizuje z naturalną wonią czystej skóry. Miąższ z aloesu użyty jako dezodorant nie hamuje naturalnego wydzielania potu, a jedynie przez działanie na mikroflorę skóry w sposób całkowicie naturalny zapobiega powstawaniu krępujących zapachów.

Zastosowanie:
 • Daje efekt długotrwałej, naturalnej świeżości
 • Nie zawiera soli aluminium ani żadnych innych chemikaliów antyprespiracyjnych
 • Łagodzi podrażnienia i zapobiega infekcjom np. po usuwaniu włosów
 • Nie plami ubrań
 • Ma bardzo subtelny, delikatny zapach
Składniki:
Propylene Glycol, Water (Aqua), Sodium Stearate, Aloe Barbadensis Leaf Juice (Stabilized* Aloe Vera Gel), Fragrance, Triclosan.

*U.S. Patent Nos. 6713095 & 6869624
Produkt zgłoszony do CPNP
Nietestowane na zwierzętach.

Sposób użycia:
Nanieść cienką warstwą na świeżo umytą skórę.
Uwaga: W początkowym okresie stosowania dezodorantu, mogą wystąpić niemiłe dolegliwości na skórze takie, jak świąd skóry, pieczenie, łuszczenia się skóry. Jest to efekt kontaktu dezodorantu z pozostałością po antyprespirantach (są kumulowane w skórze). Należy na parę dni przerwać używanie aloesowego dezodorantu lub sytuację "przeczekać i przecierpieć". W tym czasie nie należy używać antyprespirantów. Ponowne użycie aloesowego dezodorantu nie powinno sprawiać kłopotu.

Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.eVera.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.
Zastosowanie:
 • Daje efekt długotrwałej, naturalnej świeżości
 • Nie zawiera soli aluminium ani żadnych innych chemikaliów antyprespiracyjnych
 • Łagodzi podrażnienia i zapobiega infekcjom np. po usuwaniu włosów
 • Nie plami ubrań
 • Ma bardzo subtelny, delikatny zapach

Składniki:
Propylene Glycol, Water (Aqua), Sodium Stearate, Aloe Barbadensis Leaf Juice (Stabilized* Aloe Vera Gel), Fragrance, Triclosan.

*U.S. Patent Nos. 6713095 & 6869624
Produkt zgłoszony do CPNP
Nietestowane na zwierzętach.

Recenzje produktu

Dlaczego usunęliście post. Czy to co robicie jest nielegalne? To uzależnia?

Zawarty w dezodorancie TRICLOSAN jest szkodliwy dla człowieka powoduje ogólny efekt depresyjny CUN. Czy to Forever to sekta?

...przetestowałam dziesiątki dezodorantów, w tym również ekologicznych i muszę przyznać, że od paru lat jestem wierna wlaśnie aloesowemu. Nie brudzi, utrzymuje świeżość, jest bardzo wydajny, ma delikatną nutę zapachową, delikatnie nawilża. Coraz więcej osób z mojego grona używa go również za moją zachętą. Potwierdzają opinię. Polecam!

jest rewelacyjny! nie kupuję innego od lat. Zaraz sobie zamówię kolejny, bo mi się po... 6 miesiącach skończył!

Wypróbowałam wiele dezodorantów i antyperspirantów. Z żadnego nie byłam zadowolona tak jak z tego. Przede wszystkim: nie plami ubrań ! w przypadku poprzednich dezodorantów zawsze zostawały białe zacieki na bluzkach, kompletnie nie do sprania. Co prawda nie hamuje wydzielania potu, ale jest zdrowszy, nie zatruwa organizmu. I starcza na kilka miesięcy !

...super, wystarczy posmarowac paszki rano i nie czuc potu caly dzien... najlepszy na swiecie!!!

... jest ok,szczegolnie dla męzczyzn,fajny

przekonał mnie do niego brak chemii w składzie, i faktycznie nie plami, nie podraznia i ma delikatny zapach..no moze z tą świeżościa przez cały dzien to przesada, ale i tak mozna uznac dezodorant za bardzo dobry, a jaki wydajny!

...dezodorant jest super, zgadzam się :)

Dodaj recenzję

Aloesowy dezodorant w sztyfcie

Zapytaj o przedmiot

Aloesowy dezodorant w sztyfcie