To jest prywatna strona Niezależnego
Przedsiębiorcy Forever (Forever Business Owner)
Jadwiga Bartosz, nr FBO 480-000-009-898
Oficjalna strona FLP Forever Living ProductsAloesowa pasta do zębów kliknij aby powiększyć zdjęcie

Aloesowa pasta do zębów

0 (1)
Dostępność W sprzedaży
Cena 43,00
Kod produktu 028
 • Wysyłka 24 godziny
 • Opakowanie 130 g
 • Forever Living Products
 • Aloesowa pasta do zębów z propolisem i bez fluoru

  Dzięki zawartości ponad 35% czystego miąższu aloesowego, a także dodatku w postaci propolisu pszczelego, aloesowa pasta do zębów doskonale sprawdzi się w codziennej pielęgnacji jamy ustnej - skutecznie czyści zęby oraz dziąsła. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom ma działanie bakteriobójcze, przeciwzapalne , a także ściągające. Zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, która jest najczęstszą przyczyną stanów zapalnych dziąseł oraz próchnicy. Aloesowa pasta do zębów skutecznie i na długi czas usuwa przykry zapach z ust dzięki czemu możemy się cieszyć wyjątkowym uczuciem świeżości. Aloesowa pasta to naturalny sposób na zdrowe , piękne zęby oraz dziąsła.

Forever Bright

Aloesowa pasta do zębów ma formę łagodnego żelu, dlatego idealnie nadaje się do codziennego stosowania. Jest to sposób na skuteczne zachowanie higieny jamy ustnej. Zastosowany w paście aloes działa kojąco, zaś dodatkowo to działanie zostało wzmocnione poprzez dodanie propolisu pszczelego. Dzięki naturalnym składnikom ten bezfluorowy żel jest bardzo łagodny dla szkliwa. Miąższ aloesowy bogaty jest w enzymy, dzięki którym pasta posiada naturalne właściwości czyszczące. Jest on na tyle skuteczny, że nie ma potrzeby dodawania żadnych składników o szorstkiej konsystencji, gdyż sam aloes usuwa nagromadzony osad zarówno z powierzchni zębów jak i przestrzeni międzyzębowych. Składniki miąższu Aloe Vera penetrują wszelkie zakamarki - nawet tam, gdzie nie dociera szczoteczka.

Stosuj Aloesową pastę do zębów regularnie, a w krótkim czasie zobaczysz wyraźną poprawę swoich dziąseł. Staną się one mocniejsze, bardziej jędrne – po prostu zdrowe. Dziąsła staną się mniej podatne na urazy (również te wynikające ze stosowania czoteczki do zębów czy hedropulsera). Szczególną poprawę można zaobserwować u osób posiadających skłonności do zapalnych kieszonek około zębowych, co może wspomóc leczenie stomatologiczne.

Nie zawiera fluoru!
Zastosowanie:
 • Niezwykle efektywnie i dokładnie czyści powierzchnię zębów
 • Nie zawiera żadnych materiałów ścierających szkliwo
 • Dzięki naturalnym właściwościom bakteriostatycznym zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej
 • Pomaga zwalczać stany zapalne i infekcje grzybicze w jamie ustnej
 • Wzmacnia i chroni dziąsła
 • Daje efekt długotrwałej świeżości
 • Delikatnie rozjaśnia powierzchnię szkliwa
Składniki:
Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Chondrus Crispus Powder, Aroma, Propolis Extract, Sodium Sacharin, Ascorbic Acid, Citric Acid, Limonene, Linalool, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 75810.

* Produkt zgłoszony do CPNP
* Patenty USA nr 6713095 & 6869624
* Nietestowane na zwierzętach.

Sposób użycia:
Aloesową Pastą do zębów powinno się myć zęby rano, wieczorem i po każdym posiłku. W celu jak najlepszego wykorzystania dobroczynnych właściwości miąższu aloesowego najlepiej jest myć zęby dwukrotnie: raz dla oczyszczenia ich powierzchni z osadu oraz zanieczyszczeń i natychmiast drugi raz - dla zadbania o dziąsła i przeciwbakteryjną ochronę śluzówek oraz przestrzeni międzyzębnych.
Jeżeli wymagana jest fluorowa profilaktyka przeciwpróchnicza, należy poradzić się stomatologa co do częstotliwości używania fluorowych preparatów ochronnych.

Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.eVera.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.
Zastosowanie:
 • Niezwykle efektywnie i dokładnie czyści powierzchnię zębów
 • Nie zawiera żadnych materiałów ścierających szkliwo
 • Dzięki naturalnym właściwościom bakteriostatycznym zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej
 • Pomaga zwalczać stany zapalne i infekcje grzybicze w jamie ustnej
 • Wzmacnia i chroni dziąsła
 • Daje efekt długotrwałej świeżości
 • Delikatnie rozjaśnia powierzchnię szkliwa

Składniki:
Aloe Barbadensis Leaf Juice), Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Chondrus Crispus Powder, Aroma, Bee Propolis Extract, Sodium Sacharin, Ascorbic Acid, Citric Acid, Limonene, Linalool, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 75810.

Recenzje produktu

jak na razie tylko chwalę, jak sobie poradzi z moim kamieniem nazębnym to będzie suuuuuper

Dodaj recenzję

Aloesowa pasta do zębów

Zapytaj o przedmiot

Aloesowa pasta do zębów