Likwidacja sklepu we wrześniu 2023, Obniżka 30% - 50%

To jest prywatna strona Niezależnego
Przedsiębiorcy Forever (Forever Business Owner)
Jadwiga Bartosz, nr FBO 480-000-009-898
Oficjalna strona FLP Forever Living ProductsWspółpraca

Jestem niezależnym dystrybutorem firmy Forever Living Products. Produkty, które oferuję w sklepie eVera.pl są rozprowadzane poprzez MLM, zwany również Marketingiem Sieciowym.
Marketing sieciowy to przepływ towarów i usług przez dystrybutorów od producenta do konsumenta. Nasz sklep oferuje produkty Konsumentom w cenie detalicznej. Czy wiesz, że możesz być nie tylko Konsumentem, możesz być Dystrybutorem. Dystrybutor to Przedsiębiorca - kupuje z marżą, sprzedaje detalicznie - kwota marży to zarobek. Dystrybutor może budować sieć Dystrybutorów i dodatkowo zarabiać prowizje z ich pracy.

Idealna szansa
WYBIERZ NIEZALEŻNOŚĆ

  • Czy chcesz prowadzić własny biznes, z dowolnie ustalonymi godzinami pracy, nieograniczonym potencjałem zarobków i pełną swobodą dokonywania własnych wyborów?
  • Czy pragniesz zdobyć cenne umiejętności, zyskać pewność siebie i pracować z ludźmi, których sam sobie wybierzesz?

Możesz zacząć już od dziś !!!

Dzięki Forever Living Products idea prowadzenia własnego, niezależnego biznesu, jest realna dla każdego. Na całym świecie ludzie tacy jak Ty cieszą się niezależnością i swobodą, jaką daje prowadzenie biznesu we własnym domu. To praca, która daje satysfakcję - radość dzielenia się z innymi tym, co najlepsze.

Wspaniałe, ekskluzywne produkty o niepowtarzalnym działaniu, możliwość osobistego doboru współpracowników, dawanie innym szansy na poprawę jakości życia - to wszystko znaleźć można w biznesie Forever Living Products.

Zacznij wreszcie realizować swoje życiowe marzenia !

Nasz Plan Marketingowy daje praktycznie nieograniczone możliwości zarabiania pieniędzy, a wszystko zależy jedynie od inwencji i energii indywidualnego przedsiębiorcy - Dystrybutora!

Forever Living Products to jedna z największych firm marketingu sieciowego na świecie. Nie jesteśmy jednym wielkim biznesem, ale tysiącami odnoszących sukcesy biznesów domowych. To wspólne marzenie wielu ludzi sprawiło, że Forever Living Products odniosło taki sukces.

Zapraszamy także do współpracy salony kosmetyczne, kluby fitness, gabinety odnowy biologicznej oraz ośrodki wypoczynkowe proponujące swoim klientom lepszy, zdrowszy styl życia.
Wasza konsultantka i doradca
Jadwiga Bartosz, tel. +48 605 370 438.