Likwidacja sklepu we wrześniu 2023, Obniżka 30% - 50%

To jest prywatna strona Niezależnego
Przedsiębiorcy Forever (Forever Business Owner)
Jadwiga Bartosz, nr FBO 480-000-009-898
Oficjalna strona FLP Forever Living ProductsMęski punkt widzenia

Czasy, kiedy na łazienkowych półkach niepodzielnie królowały damskie kosmetyki, a pianka i maszynka do golenia nieśmiało kryły się w kącie, bezpowrotnie mijają. Mężczyźni bardziej niż kiedyś dbają o siebie i swój wygląd, zaczynają zaglądać do zakładów kosmetycznych oraz więcej czasu spędzają w łazience, a ich kosmetyki zajmują na pólkach tyle samo miejsca co damskie.

W ofercie FLP znajdują się produkty, które wspaniale zadbają o skórę mężczyzny - i to nie tylko stworzony specjalnie dla panów, bezkonkurencyjny Gentleman's Pride.


pan

Oczyszczanie

Nic rano nie orzeźwia tak wspaniale jak chłodny prysznic z Aloesowym żelem do kąpieli. Oprócz Aloe Vera zawiera on ekstrakty z ziół: tawuły, skrzypu, morszczynu, powojnika i bluszczu.

Wielu mężczyzn odczuwa nieprzyjemny aspekt golenia, jakim są wrastające włoski. Aby zapobiec temu problemowi, warto zmieszać w równych proporcjach nieco Aloesowego mydła w płynie oraz Forever Aloe Scrub. Tą mieszanką należy umyć twarz (zwilżywszy ją uprzednio wodą), szczególny nacisk kładąc na miejsca golone (policzki, podbródek, szyja), masując ją przy tym małymi, okrężnymi ruchami. Należy omijać okolice oczu - skóra wokół oczu jest bardziej wrażliwa i Scrub, którego zadaniem jest złuszczanie, może ją podrażniać. Regularne (do trzech razy w tygodniu) stosowanie takiego oczyszczania zaowocuje miękką, gładką skórą.

Aloesowe mydło w płynie to doskonały środek do mycia twarzy, ale może być również stosowane jako żel pod prysznic. Jest bardzo łagodne i nie zawiera szkodliwych substancji alkalicznych, które pozbawiają skórę ważnych tłuszczów, a tym samym podrażniają ją.

Na kłopoty...

Trądzik jest problemem, jaki może nękać niezależnie od wieku i płci. Ogromnym sprzymierzeńcem w zapobieganiu i walce z tym kłopotem może być Krem Aloesowo-Propolisowy.

Najpierw myjemy twarz Aloesowym Mydłem w Płynie. Następnie, na "ropnym" etapie, nakładamy Galaretkę Aloe Vera. Po dwóch, trzech tygodniach należy ją zastąpić właśnie Kremem Aloesowo-Propolisowym, który nie tylko nawilża, ale również pomaga walczyć z bakteriami.

Jednocześnie należy pić Miąższ Aloe Vera lub Aloe Berry Nektar, by oczyszczać organizm od wewnątrz. Warto jeść Forever Garlic-Thyme, aby oczyścić krew oraz Forever Nature-Min, który zawiera przyspieszający gojenie cynk.

Aby zminimalizować powstawanie blizn, pod emulsję po goleniu Gentleman's Pride nakładamy krem R3 Factor.

Emulsja po goleniu

Gentleman's Pride
Jest to produkt, który każdy mężczyzna powinien mieć w swojej łazience, ponieważ jego stosowanie przynosi wszechstronne korzyści. Używany jako codzienny element porannej toalety, po oczyszczeniu i ogoleniu twarzy, wygładza, nawilża i chroni skórę. Zawarte w nim antyutleniacze chronią skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.
Wśród innych cennych składników w Gentleman's Pride znajdziecie:
  • Rumianek - to jego zapach jest najbardziej wyczuwalny w emulsji. Jest to zioło znane i wykorzystywane od stuleci ze względu na swoje właściwości wygładzające i kojące. Działa również gojąco i ma naturalne działanie przeciwzapalne.
  • Rozmaryn - zioło zawierające olejki eteryczne, które nawilżają skórę. Łagodzi bóle głowy i napięcie.
  • Hialaronian sodu - jest to naturalna substancja obecna w głębokich warstwach skóry. Utrzymuje ona właściwe nawilżenie skóry, dzięki czemu zachowuje ona młody wygląd, jest jędrna i zdrowa. Pod niekorzystnym wpływem wolnych rodników skóra może tracić ten cenny składnik, co prowadzi do utraty jędrności i powstawania zmarszczek. Dodatek hialuronianu sodu do Gentleman's Pride pomaga przeciwdziałać temu problemowi.
pan1