Likwidacja sklepu we wrześniu 2023, Obniżka 30% - 50%

To jest prywatna strona Niezależnego
Przedsiębiorcy Forever (Forever Business Owner)
Jadwiga Bartosz, nr FBO 480-000-009-898
Oficjalna strona FLP Forever Living ProductsJestem Niezależnym Dystrybutorem produktów aloesowych, znanej na całym świecie firmy Forever Living Products. Forever Living Products, firma założona w 1978 roku, to międzynarodowe przedsiębiorstwo o rocznych obrotach sięgających ponad 2 miliardy dolarów, którego oddziały znajdują się na wszystkich kontynentach świata.

Biuro Główne FLP położone jest w Scottsdale w Arizonie, a na czele firmy stoi jej założyciel Rex Maughan.

FLP słynie z produktów najwyższej jakości, której gwarancją jest nadzór nad każdym ogniwem procesu produkcyjnego. Firma posiada tysiąe akrów naturalnych upraw Aloe Vera, wysokiej klasy zakłady przetwórcze, flotę transportową i liczny, wykwalifikowany personel. Dlatego możecie być pewni, że wyroby FLP to końcowy efekt bardzo starannego procesu Od rośliny do produktu dla Ciebie.

Zobacz film: Forever Living Producta
Aloe Vera (Aloe Barbadensis Miller) - jedna z najbardziej zadziwiających roślin na Ziemi uprawiana jest przez FLP na żyznych terenach doliny Rio Grande w południowym Teksasie, Republice Dominikany i w Meksyku. Ten gatunek Aloe Vera ma najsilniejsze działanie terapeutyczne.

Każdy krok procesu uprawy nadzorowany jest przez ekspertów, od szkółki poprzez ekologiczne pola dojrzałego Aloe Vera, aż do starannie przeprowadzonych ręcznych zbiorów. Zbierane są tylko dojrzałe rośliny Aloe Vera, 3-5 letnie. Przy uprawie aloesu nie używa się żadnych sztucznych nawozów ani pestycydów. Liście dojrzałych okazów aloesu są starannie oddzielane od skórki (zawiera aloinę) i natychmiast kierowane do stabilizacji.

Niekwestionowanym sukcesem firmy FLP było opracowanie patentu na stabilizację (utrwalenie) miąższu aloesowego w sposób całkowicie naturalny, między innymi przez dodanie witaminy C i E. Pozwala to zatrzymać naturalne właściwości substancji zawartych w soku tej rośliny oraz pozwala na zachowanie wszystkich z 75 odżywczych składników występujących w roślinie. Proces naturalnej stabilizacji jest tak efektywny, że zabezpieczony w ten sposób miąższ aloesowy praktycznie niczym nie różni się od miąższu znajdującego się w liściu żywego aloesu.

Czysty miąższ aloesowy może być bez obaw spożywany jako najbardziej zdrowy produkt odżywczy i regenerujący organizm. Jest również używany do produkcji kremów, emulsji, żeli, odżywek oraz innych wyrobów o wysokiej zawartości miąższu Aloe Vera.

W miąższu Aloe Vera znajuje się zaskakujące bogactwo witamin (B2, B6, C i inne), składników mineralnych, aminokwasów i innych bioaktywnych substancji. Dokładne badania soku uzyskanego z liści aloesu wykazały również obecność naturalnych substancji o niezwykle silnych właściwościach bakteriobójczych, a nawet miejscowo znieczulających tkanki.

Obecność związków bioaktywnych stymulujących rozwój i odnawianie się żywych komórek powoduje, że zastosowanie miąższu Aloe Vera bezpośrednio na skórę powoduje wielokrotne przyspieszenie procesu regeneracji jej tkanek. Ta unikalna cecha aloesu została wykorzystana w leczeniu wszelkiego typu poparzeń, przede wszystkim popromiennych! Rewelacyjne wyniki takich kuracji sprawiły, że aloes został uznany za "roślinę od oparzeń".

Miąższ Aloe Vera to jeden z najistotniejszych soków występujących w naturze. Jego wspaniałe, powszechnie znane odżywcze i regenerujące własności zostały wykorzystane w sokach i preparatach odżywczych FLP.

Pomimo, że produkty FLP sprzedawane jako artykuły spożywcze i kosmetyki pielęgnacyjne, wytwarzane są zgodnie z zasadami licencji farmaceutycznych. Oznacza to, że maszyny, urządzenia, sprzęt analityczny przechodzą wiele surowsze badania na czystość i sterylność. Każda partia towaru zanim opuści dział kontroli jakości jest wielokrotnie sprawdzana laboratoryjnie podczas i po zakończeniu procesu produkcyjnego. Produkty żywnościowe są pieczętowane, aby zapobiec wszelkim zanieczyszczeniom i przedłużyć ich trwałość.

Obecnie Forever Living Products ma swoje Filie w ponad 100 krajach. Miliony ludzi na całym świecie używa produktów aloesowych FLP z bardzo dobrymi rezultatami.

Certyfikaty
 • Islamska Rada Żywności i Żywienia Ameryki - IFANCA
  Halal
  Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że Forever Living Products i Aloe Vera of America uzyskały certyfikat Islamic Food and Nutrition Council of America (Islamska Rada Żywności i Żywienia Ameryki - IFANCA), umożliwiający określanie zakwalifikowanych produktów jako 'Halal'. Zgodnie z zasadami halal - słowo to znaczy po arabsku "to co dozwolone" lub "to co nakazane" - aby produkt uzyskał certyfikat nie może zawierać alkoholu ani żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, które mogą zostać zakwestionowane. Wymienione produkty uzyskały certyfikat potwierdzający, że mogą być spożywane przez muzułmanów.
  ..
  026 Forever Bee Pollen
  027 Forever Bee Propolis
  036 Forever Royal Jelly
  037 Forever Nature-Min
  047 Forever Gin-Chia
  048 Forever Absorbent-C
  068 Fields of Greens
  215 Forever Multi-Maca
  235 Forever Vision
  198 Forever Kids
  072 Forever Lycium Plus
  073 Forever Ginkgo Plus
  039 Forever Arctic-Sea
  054 Forever A-Beta-Care
  065 Forever Garlic-Thyme
  071 Forever Garcinia Plus
  188 Forever B12 Plus
  206 Forever Calcium
  214 Forever Echinacea Supreme
  263 Forever Pro 6
  264 Forever Active Ha
  ..
  Certyfikat "Crescent M. Halal" jest ważnym uzupełnieniem naszej listy innych certyfikatów produktowych, takich jak Pieczęć Aprobaty IASC, certyfikat PETA, aprobata islamska i znak koszerności.
 • Pieczęć Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu
  IASC
  Miąższ Aloe Vera wytwarzany przez Forever Living Products był pierwszym wyrobem na świecie jakiemu Rada przyznała swój certyfikat. Od 1982 r. zachowujemy prawo do umieszczania Pieczęci Aprobaty IASC na swoich produktach, których głównym składnikiem jest czysty, naturalnie stabilizowany miąższ Aloe Vera.
  Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu (International Aloe Science Council - w skrócie IASC) to organizacja dbająca o czystość i jakość aloesu zawartego w produktach dostępnych na rynku i reklamujących się pod aloesowym szyldem. Wśród członków Rady są plantatorzy, wytwórcy, dystrybutorzy, dostawcy sprzętu, drukarze, sprzedawcy, lekarze, naukowcy i badacze. Tę, tak przecież różnorodną, grupę osób i przedsiębiorstw łączy jedno: szczere zainteresowanie aloesem oraz wykorzystaniem jego niezwykłych właściwości dla zdrowia i urody. Celem przyświecającym powstaniu Rady było nie tylko popularyzacja aloesu i prowadzenie badań nad tą rośliną, ale również wyróżnienie - poprzez odpowiedni certyfikat - produktów naprawdę aloesowych spośród zalewu wielu wyrobów sprzedawanych pod takim hasłem - hasłem nie zawsze znajdującym potwierdzenie w rzeczywistości. Produkty firm zainteresowanych uzyskaniem certyfikatu przechodzą drobiazgowe badania, podczas których sprawdzana jest ich zgodność z niezwykle rygorystycznymi standardami IASC. IASC przyznaje swój certyfikat na okres 12 miesięcy, a żeby okres jego ważności został przedłużony, produkt musi co roku przechodzić kolejne badania. Dodatkowo przeprowadzane są wyrywkowe kontrole mające potwierdzić utrzymywanie standardów koniecznych do zachowania pieczęci aprobaty.
 • Świadectwo Koszerności
  Kosher

  Te produkty FLP, które posiadają na etykietce znak K mają świadectwo koszerności, co oznacza, że zarówno ich skład, jak i sposób przygotowania spełniają warunki produktów koszernych.

 • Islamska Pieczęć Aprobaty
  Islamska aprobata
  To dodatkowe potwierdzenie jakości oraz czystości produktów, świadczące o ich międzynarodowym uznaniu.
 • Logo "Cruelty-free" PETA
  PETA
  Jesteśmy dumni, że FLP - jako firma od ponad 30 lat, czyli od początku swojego istnienia, zaangażowana w produkcję wyrobów nietestowanych na zwierzętach - jest uprawniona do używania logo "cruelty-free" (wolne od okrucieństwa) organizacji PETA.
  PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) http://www.peta.org , która zrzesza ponad 1,8 miliona członków i sympatyków, to największa na świecie organizacja broniąca praw zwierząt monitorująca testy na zwierzętach, okrutne traktowanie zwierząt i projekty chroniące prawa zwierząt.