Likwidacja sklepu we wrześniu 2023, Obniżka 30% - 50%

To jest prywatna strona Niezależnego
Przedsiębiorcy Forever (Forever Business Owner)
Jadwiga Bartosz, nr FBO 480-000-009-898
Oficjalna strona FLP Forever Living ProductsOpalenizna na (ZŁOTY!) medal
Aloe Sunless Tanning Lotion

Obecnie nie ma już chyba osoby, która nie zdawałaby sobie sprawy z tego jak niszcząco na skórę działa opalanie i jakie spustoszenia może poczynić promieniowanie UVA i UVB.

Nie ma wątpliwości: jeżeli chcesz się opalać, jedynym bezpiecznym sposobem jest stosowanie samoopalaczy, a wśród nich Aloesowa Emulsja Samoopalająca nie ma sobie równych! samoopalacz Stworzona specjalnie, by pielęgnować twoją skórę aloesem i innymi substancjami wybitnie nawilżającymi Aloesowa Emulsja Samoopalająca zapewnia przyjazną skórze, naturalną, gładką i równomierną opaleniznę - bez ryzyka jakie niosą ze sobą promienie UVA i UVB.

Łącząc 100% stabilizowany miąższ Aloe Vera z najnowszymi dokonaniami w dziedzinie samoopalania, stworzyliśmy produkt, który jak żaden z innych pielęgnuje i podkreśla piękno skóry. Działa dzięki wykorzystaniu DHA (dihydroksyaceton), bezbarwnego cukru, który "opala" skórę barwiąc komórki powierzchniowe w zewnętrznej warstwie skóry.

Dlatego, im częściej stosujemy Aloesową Emulsję Samoopalającą, tym głębszy kolor uzyskamy. Ponieważ komórki naskórka ulegają naturalnemu procesowi złuszczania, kolor będzie stopniowo blaknął. Co więcej, im częściej nakładasz tę bogatą w substancje odżywcze emulsję na bazie aloesu, tym zdrowiej będzie wyglądać twoja skóra.
Aloesowa Emulsja Samoopalająca używana wraz z innymi preparatami kosmetycznymi Forever zapewni Ci pielęgnację najwyższej jakości.

A teraz sposób na to, by przez cały rok cieszyć się skórą rozświetloną "pocałunkiem słońca" - w sposób zdrowy i bezpieczny:
 • Pierwszym krokiem do uzyskania wspaniałej opalenizny jest złuszczenie naskórka. Skóra musi być gładka i wolna od martwych, zrogowaciałych komórek. Im bardziej sucha skóra, lub im bardziej wilgotny klimat, tym bardziej należy zadbać o złuszczenie naskórka, aby uzyskać równomierną opaleniznę. Aby delikatnie oczyścić te partie ciała, na które będziesz nakładać Aloesową Emulsję Samoopalającą, użyj Forever Aloe Scrub i lekko ciepłej wody, (uwaga: nie używaj myjki loofah, ani nie gól się przed aplikacją emulsji samoopalającej - może to zostawić szorstki ślad na skórze, który sprawi, że opalenizna nie będzie równomierna; natomiast przez trzy godziny po nałożeniu emulsji nie gimnastykuj się - pocenie może spowodować pojawienie się smug).
 • Osusz się dokładnie i postaw w zasięgu ręki: mydło Aloesowe Mydło w płynie, aby często myć ręce między aplikacjami; szczoteczkę, aby oczyścić dłonie i paznokcie kiedy skończysz; luźny strój, np. podomkę lub szlafrok, który nałożysz czekając aż emulsja się wchłonie.
 • Zacznij od testowego nałożenia odrobiny Aloesowej Emulsji Samoopalającej na wewnętrzną stronę ramienia, aby sprawdzić jaki odcień brązu uzyskasz podczas pierwszej aplikacji. Kluczem do uzyskania równomiernej opalenizny jest nałożenie gładkiej, cienkiej warstwy równomiernie coraz szerszym ruchem okrężnym, dookoła np. nogi, a nie w górę i w dół. Unikaj nakładania zbyt dużej ilości samoopalacza za jednym razem. Bardziej równomierny, nasycony odcień uzyskasz nakładając kolejne warstwy.
 • Nakładając Aloesową Emulsję Samoopalającą, zwróć nawilżająca szczególną uwagę na kolana, łokcie, kostki i okolice oczu. Te partie mogą zabarwić się bardziej niż pozostałe części ciała, ponieważ między bruzdki dostaje się większa ilość emulsji.
  Dlatego, aby uzyskać bardziej równomierną opaleniznę, około dziesięć minut po nałożeniu samoopalacza, wetrzyj w te części ciała (łokcie, kolana, nadgarstki, wierzch dłoni, itp.) odrobinę Aloesowej Emulsji Nawilżającej, aby zniwelować ten efekt.
  Podobnie z pępkiem - aby uchronić go przed zbytnim zbrązowieniem wetrzyj w niego Aloesową Emulsję Nawilżającą naniesioną na wacik do uszu. Pamiętaj także o tym, że skóra naturalnie opalona będzie się "opalać" na ciemniejszy kolor.
 • Jeżeli nakładasz samoopalacz na twarz, najpierw przetrzyj ją delikatnie mleczko Mleczkiem Oczyszczająco-Złuszczającym, następnie nałóż Emulsję Ujędrniającą na dzień r3 factor i pozostaw na około 10 minut.
  W przypadku cery tłustej, jeżeli zwykle używasz kremu R3 Factor nie nawilżaj skóry bezpośrednio przed zastosowaniem samoopalacza, w przeciwnym bowiem wypadku zabarwi on krem a nie skórę i "zmyje się" niedługo po nałożeniu.
  Dodatkowo unikaj nakładania samoopalacza na linii włosów, ponieważ mieszki włosowe w sposób naturalny "przyciągną" więcej koloru niż byśmy chcieli.
 • Kiedy już zakończysz aplikację Aloesową Emulsja Samoopalającą nałóż szlafrok lub inne wygodne ubranie czekając aż emulsja całkowicie się wchłonie. Dopiero wtedy możesz się "normalnie" ubrać.
Opalenizna pojawi się po około czterech, pięciu godzinach, dlatego warto nałożyć samoopalacz na parę godzin przed położeniem się spać. Aby zachować opaleniznę, wystarczy nawilżać skórę pomiędzy kolejnymi aplikacjami samoopalacza! Jest to tak proste! Kiedy się obudzisz, twoja skóra będzie pięknie opalona i cudownie odżywiona!